Výmena WC Bratislava

Oprava záchodu / WC Bratislava. Vykonávam všetky vodoinštalatérske práce. Oprava, Výmena a montáž WC, . Cena Opravy a Výmeny WC Bratislava

VODOINŠTALATÉRSKE PRÁCE BRATISLAVAOprava, Montáž WC a Výmena

Oprava záchodu / WC Bratislava. Vykonávam všetky vodoinštalatérske práce. Oprava, Výmena a montáž WC, . Oprava a Výmena , v bytoch a rodinných domoch, kanceláriách aj firmách.
RÝCHLA OPRAVA, MONTÁŽ, VÝMENA
namontujem, opravím alebo vymením splachovaciu nádrž, prívod vody, ventily pre prívod vody do WC, tesnenia, splachovač.
GARANCIA KVALITY
Jednoducho ma kontaktujte s požiadavkou na výmenu, opravu alebo montáž vašého nového zariadenia WC, toalety, záchodu. Rád prídem a vymením závesné WC, Kombi WC alebo GEBERITU.
PROFESIONÁL S CERTIFIKÁTOM
Certifikovaný opravca WC v Bratislave značiek Geberit, Viega, Alcaplast, Sanit, Jika, Grohe, Liv, Ideal Standard a mnohé iné.
Opravy a montáže Bratislava
Petžalka, Rusovce, Jarovce, Čuňovo, Staré Meslo, Nové Mesto, Karlovka, Dúbravka , Ružinov, Prievoz, Trnávka, Rača, Devínska Nová Ves, Devín, Vajnory

NAŠE SLUŽBYOprava WC Výmena WC Montáž WC

Pri každej oprave WC sa treba rozhodnúť či je ešte nutná oprava, čiže výmena dielov WC nádržky alebo je lepšia kompletná výmena wc.
1
Kde môžem využiť službu - oprava a výmena WC?

Služba je najmä určena pre Bratislavu a ľudí v Bratislave. Prídem k Vám a pomôžem odstránniť vodoinštalatérsky alebo kúrenársky problém v MČ – Petžalka, Rusovce, Jarovce, Čuňovo, Staré Meslo, Nové Mesto, Karlovka, Dúbravka , Ružinov, Prievoz, Trnávka, Rača, Devínska Nová Ves, Devín, Vajnory

2
Potrebujete opraviť toaletu - WC? Čo ponúkam.

Úplná rekonštrukcia  – výmena dielov WC nádržky  sa najčastejšie vykonáva pri starších typoch záchodu, WC ak,  wc preteká – tečie do misy voda  – ak nenapúšťa vodu do nádržky a preto nieje možné spláchnutie wc.

  • Poskytujem kompletnú opravu WC – opravím alebo vymením splachovaciu nádrž, prívod vody, ventily pre prívod vody do WC, tesnenia, splachovač.
  • Poskytujem montáž alebo výmenu starého WC za nové.
3
Koľko ma to bude stáť a aká bude cena opravy WC?

Oprava záchodu/WC Bratislava CENA. Vykonávam všetky vodoinštalatérske práce. Najmä montáž WC, montáž umývadiel, vodovodných batérií . Opravy výmeny sifónov, odpady. Kvapkajúci ventil – všetky druhy, aj práčkový, WC, rohový…

Cena za opravu WC v Bratislave

Cena opravy WC v Bratislave bude stanovená pre úkonom. Samotná výška odmeny je kalkulovaná na základe dohody a podľa toho o aký typ WC ide. Cena montáže Geberitu nieje rovnaká ako cena montáže klasického záchodu.

Pre viac informácii o cene za výmenu, opravu alebo montáž WC, TOALETY, ZÁCHODU ma kontaktujte.

Krtkovanie cena, Lacné čistenie odpadov potrubia