Kúrenárske práce Bratislava

Kúrenár #1 Bratislava

Kúrenárske práce, kúrenár Bratislava:
MONTÁŽ TERMOSTATICKÝCH VENTILOV
Vysoké úspory na vykurovaní viete dosiahnuť tým, že si nainštalujete na radiátory termostatické hlavice. Inštaláciou termostatickej hlavice sa dá dosiahnuť až 40% úspory na vykurovaní.
MONTÁŽ VYKUROVACÍCH TELIES
Veľmi častou požiadavkou je výmena a montáž radiátorov pri rekonštrukciách alebo pri ich poškodení. Pri našej práci zohľadňujeme ostatné prebiehajúce úpravy vo vašej domácnosti.
VÝMENA RADIÁTOROV
Ponúkame Vám dodanie a výmenu nového rebríkového radiátora, osadenie kvalitných termostatických ventilov a termostatických hlavíc pre reguláciu tepla vo vykurovaných objektoch.
REKONŠTRUKCIE ROZVODOV KÚRENIA
Pôvodné kúrenie bolo navrhnuté na vysoké tepelné straty. Po zateplení a výmene okien sa tepelnoizolačné vlastnosti domu zvýšia na maximum. A tomu je nový systém potrebné prispôsobiť.
Montáž Termostatických Ventilov

Montáž Termostatických Ventilov

Termostatické hlavice regulujú teplotu v miestnosti , tepelnú energiu využívate iba keď ju potrebujete.

Termostatické hlavice radiátorov Vám vytvoria podmienky na úsporu tepla a tým aj zníženie nákladov na energie, ale úspora je závislá od toho, ako tieto termostatické hlavice využívate. A závisí len od Vás koľko tepla do svojho domu, alebo bytu pustíte a nebudete plytvať teplom.

Montáž Vykurovacích Telies

Ponúkame Vám montáž nového rebríkového radiátora, osadenie kvalitných termostatických ventilov a termostatických hlavíc pre reguláciu.

Boli to radiátory v starej výstavbe a boli dimenzované na tepelné straty. Boli to časy kedy sa hľadelo hlavne na znižovanie tepelných strát pri zlej tepelnej izolácii a vysokých stratách tepla.

Článkové radiátory boli mohutné, výkonné, mali vysoký tepelný výkon. Tým aj vysokú tepelnú zotrvačnosť a pomalú reakciu na zmenu teplot . Preto sa zbytočne a často vetralo a tým zvyšoval únik tepla a stým spojené vysoké náklady na vykurovanie.

Montáž Vykurovacích Telies
Oprava radiátora, výmena radiátora, termostatické ventily

Kúrenárske práce

Ponúkam vám kompletné služby v rámci realizácie kúrenárskych prác v Bratislave.
  • Vykonávame realizáciu kúrenárskych rozvodov v bytoch i rodinných domoch.
  • Realizujem montáž radiátorov.

Veľmi častou požiadavkou je výmena a montáž radiátorov pri rekonštrukciách alebo pri ich poškodení. V prípade potreby vykonávam tiež |dodávku vykurovacích telies| či odvoz starých radiátorov. Služby poskytujem počas celého roka, aj počas vykurovacej sezóny.

Výmena radiátora v Bratislave #1 v meste

Oprava radiátora, výmena radiátora, termostatické ventily

Krtkovanie cena, Lacné čistenie odpadov potrubia