Krtkovanie kuchynského drezu

Krtkovanie kuchynského drezu

Čistenie, krtkovanie upchatého odtoku drezu

Volajte krtkovanie kontakt : 0918 535 572

Voda z kuchynského drezu zle odteká či slabo odteká
Príčinou sú usadeniny v odtokovom  potrubí, ktoré znemožňujú prietok vody cez malý otvor rôznych tvarov, ktorý sa časom vytvoril
v odtokovom potrubí medzi drezom a hlavným kanalizačným zvodom.

Najlacnejšie čistenie - krtkovanie odpadov a kanalizácie

väčšinou s priemerom 50 mm za sifónom, je spôsobené  s najväčšou pravdepodobnosťou starými nánosmi vo Vašej rúre. Pokiaľ sú už nánosy veľmi veľké, zvyknú sa tlakom vody a odtekajúcim odpadom uvoľniť. No a tu začína problém. Lebo tento nános  sa ďalej zasekne na najbližšej zúženine v odtokovom potrubí. Najčastejšie v najbližšom takzvanom kolene, ktoré býva 90 stupňové a jednoducho tento balvan ďalej nepustí. Nánosy v kuchynskom dreze bežne vznikajú v našich domácnostiach, skôr či neskôr. Vznikajú zo zvyškov jedál, olejov a čistiacich prostriedkov pri umývaní riadu .Nánosy nalepené na stenách väčšinou pevne priľnú alebo sa prilepia na stenu potrubia. Bežnými prostriedkami , či už čistiacimi alebo tenkými strunkami nejdú odstrániť. Tu je najlepšie zavolať profesionálnu firmu a dohodnúť sa na riadnom prečistení a úplnom vyčistení neodtekajúceho potrubia. Alternatíva, ktorú veľmi neodporúčam. Čistiace prostriedky, strunky, drôtiky.
Podľa mňa, a zo skúseností od zákazníkov len žerú nervy a peniaze. Ozaj a nevolajte šuflikantov. Po tých chodíme opravovať poškodené prasknuté a pretekajúce potrubia. Pri najlepšom Vám to spravia nekvalitne / upchatie v odtoku je síce prepichnuté ale nie je prečistené/. O chvíľu môžete niekoho volať znova. A kolotoč sa opakuje. No a tí iní ! Niečo pošprtajú a povedia, že im to nejde a majú milión výhovoriek ,,prečo,,. Pri najhoršom to zvalia na Vás , že ste tam nemali dávať to alebo tam to. Samozrejme , že od Vás odchádzajú aj po nedokončenej práci s akým takým odstupným. Či už za dopravu alebo za čas stratený pri dlhotrvajúcej aj keď bezvýslednej práci.

Článok pridal: inštalatér-krtko - 0918 535 572